Subscribe Twitter Facebook

4 Mart 2011 Cuma

Lütfen Yardım


Bloğuma, bilgisayarımdan resim yüklediğim zaman burada görünüyor.Ama beni izlemeye alanların listesinde, eklediğim resimler değilde, benim imzam görünüyor.Önceden görünüyordu. Son zamanlarda  görünmez oldu.
Nedenini anlamadım.
Bir fikri olupta söylemek isteyen yorum bırakırsa sevinirim.

Teşekkürler

10 yorum:

 1. yasaklamayla ilgili bir sorun olabilir ama dert etme her koşulda yeni yazı görünce damlıyorum en azından kendi adıma bunu söyleyebilirim :)

  YanıtlaSil
 2. canım benim ben görüyorum resimleri yani bloğunda görebiliyorum kendi bloğumun izlediklerim kısmında evet sadece imzan gözüküyor ama dediğim gibi bloğunda problem yok resimler gözüküyor.

  YanıtlaSil
 3. bende picassadan resim yükleyemiyorumm.sorunlarr bitmiyor:((

  YanıtlaSil
 4. Ama ama ama, ben listelerdede eklediğim resimler görünsün istiyorum kii...

  Önceden görünüyordu, son zamanlarda görünmez oldu.

  YanıtlaSil
 5. Ben de resimler görünüyor. Geçen günlerde sadece imza görünüyordu ama farketmiyor, ben yeni başlığı farkedince hoplayıp geliyorum. :))

  YanıtlaSil
 6. nurcan canım ben resimlerini hem senin blogunda hemde kendi kumanda panelimde izlediklerimde görüyorum bende tamsın :)

  YanıtlaSil
 7. Filizcim,

  Benim bloğun sağ tarafında hobivakti takipte varya.

  Orada son eklediğim yazıya eklediğim resim değilde, imzam görünüyor.

  Sadece bende değil, diğer bloglardada imzam görünüyor. Benim sıkıntım bu. :(

  YanıtlaSil
 8. nurcan senin en azından imzan görünüyor, senden sonra bende baktımda benimde resimlerim görünmüyor blog listelerinde :( ama bizim gibi bir çok kişininde görünmüyor

  YanıtlaSil
 9. Benim blogumda da 1 haftadır takip blogların bazılarının post resimleri gözükmüyor.Aynen benim de başka bloglarda post resmim çıkmıyor.Sanırım blogspot kapanmadan 4-5 gün öncesinde zaten oluşan bir durmlar vardı...Toz duman yatışmadan hiçbir şey yapamayız diye düşünüyorum.Kolay gelsin:)

  YanıtlaSil
 10. I love these dresses of the time, I loved your blog, congratulations.

  YanıtlaSil