Subscribe Twitter Facebook

15 Mart 2011 Salı

resim sorununu anlamaya çalışıyorum.


deneme

5 yorum:

 1. senin postunu birden karşımda görünce allahım başka bir şey isteseydim olucakmış dedim :) elimdeki kağıdı ekrana yapıştırdım kalp kalıbı çıkartmaya çalışıyordum, senin resimleri görünce nasıl sevindim sen tahmin et :) çokk teşekkür ederim canım :) resim sorununa gelince bendede aynı sorun vardı ama sonra kendi kendine düzeldi, şu yasak tamamen kalsın bakalım belki yine kendi kendine düzelir, eğer sen herhangi bir ayarı değiştirmediysen.

  YanıtlaSil
 2. Deneme bir iki:)) Resimler gayet güzel olay tamamdır:))

  YanıtlaSil
 3. İyi biriyim diyorumda inanmıyorsunuz. :))))

  Tesadüfte olsa bloğuma işine yarayacak birşey eklemiş olmamın mutluluğunu yaşadım şimdi. :))

  Aslında birazdan son eklediklerimi silecektim. Ama madem yorum yazmışsın silmeyim bari. :)))

  Eklediğim resmin üzerine gelip sağ tıklayıp bağlantıyı yeni sekmede aç ı tıklarsan büyük halini göreceksin. :)

  Nasıl kalpler istiyorsun? DEsenli mi? Bende varsa göndereyim sana.

  YanıtlaSil
 4. Bu arada otomatik olarak imzam ekleniyordu, imzamı kaldırınca bloğuma eklediğim son resim blog listelerinde görünmeye başladı. Bir ara imzam görünüyordu. Bunu anlamak için uğraşıp duruyordum.

  YanıtlaSil
 5. canım dün sana cevap yazmak istedim ama yorum yapmam sürekli engellendi ve bu sabaha kadar bir daha da giremedim bloga dns ayarlarımı tekrar değiştirdim şimdi giriyorum :) kalpler benim çok işime yarayacak ama birde varsa hani sarı eski görünümlü kağıt üzerinde el yazısı yazılı kağıtlar varya onlardan varsa süper olur tabi yüksek çözünürlüklü olması lazım öpüyorum:)

  YanıtlaSil